Reakce na Nestor: Ten levý bek podle mne nehrál o nic hů...
Díky moc, tak za nás zrovna špatní hráči taky nehráli, byla to asi nejsilnější sestava, kdyby se tam někam vešel Moustapha. Škoda, že to bylo na té umělce :/ .

karma +25 Reagovat
Nestor | Vratislavice
04.03.2013, 22:21

Reakce na Nextgen: Zrovna na levýho beka Jance a útočník...
Ten levý bek podle mne nehrál o nic hůř než všichni ostatní,střední útočník č.17 byl na slávistickou obranu příliš sám a o něco měkčí,než ti pražští řízkové.Co juniorce(a nejen naší) asi nejvíc chybí,to je změna rytmu hry,pokus obejít soupeře a vůbec - takový "mladý Štajner" nebo typ Rybalka.Hraje se to sice krásně rychle,na můj vkus nadprůměrně přesně(málokdy přihrávky směřovaly na soupeře,nebo do neznáma),ale hrálo se to taky ZBRKLE.Jen ten náš Afričan byl vyjímka.Někdy sice ztrácel míč v souboji,ale většinou si soupeře dost vychutnával a podstatně přispěl k otupení neoddiskutovatelné kvality Slávie.Za Slávii hráli totiž ligouši jako Dostál,Tusjak,Hůrka a ještě jeden,který už si několikrát zahrál z Áčko.Jen na to jméno si nevzpomenu.Ale zápas to byl skoro vyrovnaný,Slávie měla víc šancí,ale nijak nás moc nepřehrávala.

Nestor

04.03.2013, 22:12

Reakce na Nextgen: Nikdo tu nepsal, že se 5 minut nemělo...
Ono se tu stalo velkou módou každého trochu "odlišného od davu" zesměšňovat či dokonce napadat.Máte ale kus pravdy oba - FAČR vydala DOPORUČENÍ,aby sudí zvážili,kolik minut kdy nastaví a nebrali úplně jako závazný počet střídání.Je to alibismus,protože to,co jednou fungovalo NA DOPORUČENÍ UEFA,co jsme s velkou hubou zaváděli,to najednou ausgerechnet v jediné zemi EU bouráme a necháváme na vůli sudích ?! Smajlík Já bych naopak udělal pravidlo,že po 90.minutě se už střídat nesmí anebo ta střídání po 90.minutě bych znovu pečlivě nastavil.Vždyť to nemá žádnopu logiku - v 88.minutě vyhodnotí sudí,že se zdržela hra o cca 3 minuty a aby byl čas hry co nejobjektivnější,tyto 3 minuty nastaví.Trenér týmu,které potřebuje zdržovat,vystřídá po 90.minutě POSTUPNĚ dva hráče a tak se vlastně nastaví čistých 20-30 vteřin.Tohle je na hlavu padlé a prodloužení ztrácí smysl.Jinak si nemyslím,že by sudí pomáhali Plzni víc než třeba Bolce. Smajlík

Nextgen

04.03.2013, 22:01

Reakce na Staimy: Jo jo, souhlasím, jen ještě dodám, lev...
Zrovna na levýho beka Jance a útočníka Komendu jsem se chtěl zeptat jak hráli a očividně z vašich příspěvků to od nich byla velká bída Smajlík

Nestor

04.03.2013, 22:00

Reakce na bono: Nepovazuji se za fanatickeho fanouska Pl...
S první polovinou Tvého příspěvku naprostý souhlas.Ve druhé polovině máš opravdu reálný pohled na těch 5 minut nastavení(střídání + DOHADY PO PENALTĚ),ale proč bys tu penaltu písknul,když ani po několikerém opakování v TV nebylo vidět,jestli ta střela zblízka vůbec ruku Baníkovce trefila.Já neříkám,že se míč nedotkl jeho ruky,ale zaprvé to bylo ohromně zblízka,zadruhé jí neměl od těla,ale reflexivně si kryl trup a zatřetí tím mohl být značně ovlivněn výsledek.Penalta byla necitlivá,ale písknout se samozřejmě dala.Nejsmutnější ale je,že spousta ligových hráčů,ale i "odborníků z řad komentátorů" neznali pravidlo,že hráč nesmí hrát míčem dvakrát,aniž by se míče dotknul hráč jiný.Trapas,obzvláště v podání expertů z TV. Smajlík

Nextgen

Nikdo tu nepsal, že se 5 minut nemělo nastavovat, jen že u nás se prostě 5 minut nenastavuje skoro nikdy a to, že rozhodčí udělal vyjímku, byť správnou zrovna zase proti Plzni to je to co jsme tu řešili. Přesně sem čekal, kdy někdo přispěchá s tímhle příspěvkem, že jsme závistivci, zapšklý atp..

Úspěch Plzně je neoddiskutovatelný, ale musíš prostě uznat, že některé zápasy hlavně co se týče ofsajdů jsou prostě divné. To, že kopou hodně penalt je dáno stylem hry já to beru, to že někdo nastaví 5 minut dobře, ale prostě ty ofsajdy mi nikdo nevymluví, že dokážou rozhodčí tolikrát chybovat a vždycky jak na potvoru, když hraje Plzeň.

Plzeň je pro mě klub, který ukázal správnou cestu, funguje to tam skvěle hrajou super fotbal, ale v GL je kolem ní až moc černých věcí, spekulací,.. říkejme si tomu každej jak chceme.

PS: Já se nestotožnuju s názorem, že by jsme neměli Plzni fandit v EL nebo tak, ale na druhou stranu se jí taky ve všem nebudu zástavat.

bono

karma -122 Reagovat
bono | Liberec
04.03.2013, 21:21

Reakce na Staimy: Nemám k tomu žádnej postoj, jen tě tro...
zase nakej chytrolin...

odkaz

Staimy

karma 0 Reagovat
Staimy | Liberec
04.03.2013, 21:00

Reakce na scraag: Tak jsem se byl podívat na zápase juni...
Jo jo, souhlasím, jen ještě dodám, levej bek s číslem 15 posledních 10-15 minut hrál na facku, přišlo mi, že se vůbec nesnaží. Jinak Pokornej se mi taky hodně líbil. Na to, že mu je 18 to tam i dobře dirigoval.

Mimochodem můj předchozí příspěvek byl reakce na bono ;-)

Staimy

04.03.2013, 20:56

Nemám k tomu žádnej postoj, jen tě trochu popíchnu :-) za střídání se už nenastavuje :-).

Zdenda2012

karma +2 Reagovat
Zdenda2012 | Turnov
04.03.2013, 19:44

Jbc - Brno 1500 divaku jak se vytahoval jablonecky fanda,tak to měli plno.

alidas

karma -9 Reagovat
alidas | Liberec
04.03.2013, 19:11

Reakce na Pyšquorki: ty vysledky jsou ale nejak divne. k...
Máš pravdu. Já tipoval naší výhru 2 - 0 a podle kritérií bych měl mít nulu. Ale taky mi to přičetlo jeden bod. Přitom jediné, co jsem trefil, byla nula obdržených gólů.

martinbar

karma +56 Reagovat
martinbar | Liberec - Staré město
04.03.2013, 16:19

scraag: celkem souhlas, taky jsme tam byli. Hosti fotbalovější, naši alespoň bojovali a hráli důrazně. Jinak taková nakopávaná. Gól smolnej, teč, ale nechali ho vystřelit a Dostál nezaváhal.
My jsme bez přípravy z dálky nevystřelili. Koukám, že tohle bude nějaká nemoc, co se ve Slovanu rozšiřuje, nestřílet vůbec z větší vzdálenosti.
Ale říkám si, že na trávě to bude trochu jiný, umělku nějak nemám rád. A pak každej odehranej zápas jim něco dá a určitě to nezabalili.

bono

04.03.2013, 16:02

Nepovazuji se za fanatickeho fanouska Plzne, ale prijde mi, ze v CR se uspech zkratka neodpousti a za vsim se hledaji nejake vymluvy, lzi, podvody apod.!

Byl bych moc rad, kdyby takovou Plzni byl i Slovan, moznosti k tomu dospet mel spoustu! Ale to, ze je nevyuzil je jen jeho chybou. Hralo v tom roli stesti, pripravenost, doba apod.

Na Plzen se rad podivam, protoze se snazi hrat fotbal a libi se mi, jak to Vrba a spol. vedou.

Ale polozit sem argument, ze Plzni se nadrzuje, nastavenim 5 minut? To mi prijde nehorazne a spise ubohe! 3 minuty za stridani jsou jasne, 2 minuty bylo za penaltu, ktera byla odpiskana dobre, udelal bych totez. A min. 2 - 3 minuty mel jeste pridat za simulovani Vomacku a spol.

Je mi vas lito zapskly liberecaci...

scraag

04.03.2013, 15:44

Tak jsem se byl podívat na zápase juniorky proti Slávii. Bohužel jsem prohráli 0:1. Zápas nic moc, celkem vyrovnaný. Pár postřehů:

Dydowitz nebo jak se to píše, prostě Dydy se do hry moc nedostal. :/
Líbil se mi snad jen Coufal a hráč číslo 11, tuším Jánošík, pak se mi ještě líbil kapitán Pokorný, z něho by mohl vyrůst kvalitní stoper... Pak se mi zdálo, že Sackey to celkem flákal, ale měl taky světlý momenty...

Gól smolnej, v 79. minutě po rohu se to dostalo na vápno na nepokrytýho hráče, kterej střílel a tečovanej míč spadl do sítě...

Od nás se mi moc nelíbil druhej útočník číslo 17, ne že by hrál špatně, ale potenciál v něm nevidím.

Sečteno, podtrženo... nic moc :(

Nextgen

04.03.2013, 15:22

On ten uživatel "Suk" měl 1 bod už při spouštění tipovačky jako jediný .. Nevím jestli je to chyba či jen nějaký admin účet.

Elber

04.03.2013, 15:03

Reakce na martinbar: Elber: jestli jsi ten zápas někde v...
pomalá kombinace ne, rozhodně bych řekl, že po zapracování nových hráčů je svižnější, než byla na podzim..hráči jsou týmovější (snad jim to vydrží). Přeci jen Bosančič, Vácha v tomhle směru někdy víc tahali. Jihlava bych řekl, že úplně nevěděla, co na nás hrát, jelikož jsme po obměně nečitelní, každopádně respekt z nás byl, to bylo vidět. Smajlík Neviděl jsem cca prvních dvacet minut. A tolik mi o tu samotnou produktivitu nejde ale způsob zakončení a kvalitu, koordinaci pohybu. Myslím, že z dálky umí vystřelit i Pavelka, jen se k tomu dostat..samozřejmě Breznaník-Bosančič-Vácha se budou nahrazovat těžko, jejich silné disciplína. Možná i to může a bude svádět k srovnávání. Jde mi ale o to, aby aspoň Rabušic - Štajner uměli střílet góly, resp. Delarge, když gólové Hádě tu není )