FC Slovan Liberec | Report: Liberec - Slavia 3:1

přát., Tuesday 5.7.2011, 14:30, NOVÁ VČELNICE
Liberec: Bičík - Zeman, Dejmek, Kasirik, Fleišman - Martan, Papoušek, Krystan, Sivrić - Štajner, Šural.
Slavia: Hanuš - Jnada (56. Vyhnal), Kaufman, Zákostelský (17. Charuza), Dostál - Prošek, Petrák, Šimeček, Hurka - Pospěch, Vondráček.
Branky: 13., 51. a 70. Šural - 6. Petrák. Rozhodčí: Makovička.
Diváci: 1000

Commentary

Slavia začala utkání lépe a už v šesté minutě šla do vedení výstavní trefou Petráka - 0:1. Petrák vymetl šibenici bezmocného Bičíka. Slovan se dočkal rychlého vyrování. Parádní přihrávkou ho připravil Štajner. Šural chladnokrevně zakončil na zadní tyč - 1:1. Slavia byla v první půli lepší. Tvořila hru a měla více ze hry. Slovan zase hrozil z brejků. Poločas skončil nerozhodně.

Ve druhé půli byl Slovan jednoznačně lepší. A zúročil to dvěma krásnými góly Šurala, který dokonal hattrick - 3:1. Útočník, který se loni na tomto turnaji zranil tak posunul Slovan do boje o vítězství a hlasitě si řekl o trofej pro nejlepšího střelce turnaje.