FC Slovan Liberec | Report: Liberec - FC Volga Nižnij Novgorod 1:1

Liberec: Bičík - Gebre Selassie, Nezmar, Karisik (85. Kelić), Fleišman – Šural (65. Hadaščok), Vácha, Janů, Breznaník – Bosančić (85. Mustapha), Rabušic (85. Musiol).
FC Volga Nižnij Novgorod: není k dispozici
Branky: 88. Musiol - 50. neznámý.

Commentary

V prvním poločase si Slovan, po výborném výkonu, vypracoval hned několik slibných příležitostí.

V 18. minutě tečoval střelu Fleišmana z dálky Rabušic do brány, ale bohužel stál v ofsajdu, a gól se tak nepočítal.

O dvě minuty později se k dobré střele z rohu malého vápna dostal Šural po přihrávce Bosančiće, ale těsně přestřelil.

Ve 24. minutě zahrával Janů rohový kop. Míč se odrazil od soupeře k Váchovi, ten přistrčil opět k Tomášovi a jeho následný centr hlavičkoval Karisik na Nezmara, ale ten už byl příliš blízko brankáře.

Soupeř zahrozil ve 30. minutě. Z pravé strany se z vápna dostali ke střele hosté po rychlé akci tří hráčů. David Bičík pěkným skokem likvidoval tvrdou střelu.

Ve 34. minutě se po hezké přihrávce Karisika za obranu mohl prosadit Rabušic, ale jeho střelu z otočky brankář chytil.

Vstup do druhého poločasu Slovanu nevyšel a v 50. minutě inkasoval branku. Po pěkném centru z pravé strany si útočník Novgorodu zpracoval míč na prsa a střelou po zemi skóroval - 0:1.

Po vstřelené brance hráči Slovanu ožili a po jejich vzrůstajícím tlaku si postupně vypracovávali řadu šancí.

V 56. minutě Theo nahrál Breznaníkovi, který pálil z velké dálky přesně, brankář byl však u tyče včas a vyrazil.

Tomáš Janů se v 70. minutě dostává k hlavičce po centru Breznaníka, ale míří vedle tyče.

V 79. minutě musel Bičík skvěle zakročit proti střele soupeře. Ten se obtočil kolem obránců Slovanu a tvrdě vystřelil.

V 88. minutě se dočkal Slovan zaslouženého gólu. Balón se po teči Thea odrazil od břevna soupeřovy branky a čerstvý Musiol hlavou usměrnil míč do prázdné brány. Výsledek: 1:1.