FC Slovan Liberec | Report: Liberec - Sparta 0:1

SpartaSparta
Liberec: Hauzr - Šinglár, Valachovič (70.Broschinský), Lukáš, Hamouz - Kisel, Hodúr (71.Košťál), Polák, Papoušek - Pospíšil, Slepička (79.Němec).
Branky: 89. Jůn

Commentary

Naši hráči vletěli na Spartu jaku uragán - v průběhu úvodních minut měli dobré příležitosti Papoušek, Pospíšil a Slepička. Ani jeden z nich však neuspěl. Poté hra upadla do ligového průměru. Fotbal se hrál především mezi šestnáctkami. Ojedinělé šance řešily rukavice brankáře Hauzra respektive dobře vyběhnutý Blažek. Do kabin se tak šlo bez branek.

Druhá půle začala opět našim náporem, a opět bez výsledku. Asi největší příležitost našeho týmu měl v 81. minutě střídající Němec. Jeho střelu ale Blažek nadvakrát kryl. Sparta byla ve druhé půli neškodná, a to až do 89. minuty. Pak přišla ojedinělá standardka a z ní gól z hlavy Juna - 0:1. Sparta si tak ze stadionu U Nisy odvezla tři body.