FC Slovan Liberec | Report: Pardubice - Liberec 0:3

LiberecLiberec
Liberec: Čech - Šinglár, Ľukáš, Košťál, Hamouz - Kisel (88. Pudil), Polák (83. Langer), Hodúr, Papoušek - Pospíšil (90. Blažek), Zápotočný
Branky: 31. Kisel, 68. Papoušek, 89. Pospíšil .

Commentary

Naši fotbalisté se proti dobře hrajícímu soupeři nemohli dlouho prosadit. Domácí druholigový tým nás opticky přehrával - do šance se však pardubičtí nedostali. Naši poprvé zahrozili až ve 31. minutě - po standardní situaci Papouška se prosadil Kisel - 0:1. Naši fotbalisté hráli takticky a domácí do vážnějších šancí nepouštěli. Naopak - Pospíšil mohl ve 38. minutě přidal gólovou pojistku - trestuhodně ale zahodil. I ve druhé půli se hrál spíš průměrný fotbal. Naši hráči nepředvedli oslnivý výkon, hráli ale to co potřebovali. Brankář Čech se zabýval pouze stahováním centrů - opravdu gólovou příležitost domácí za celý zápas neměli. V závěru utkání se pardubičtí pokusili strhnout vítězství na svou stranu - výsledkem byl ale platonický tlak a inkasované branky. V 68. minutě potrestal chybu domácích zadáků, po přihrávce Hodúra, Papoušek - 0:2. A v 89. minutě pečetil výsledek zápasu jediný náš útočník na hřišti Pospíšil - 0:3. Gólovou pozici mu připravil Zápotočný, který v útoku nastoupil místo nemocného Slepičky.