FC Slovan Liberec | Report: Trnava - Liberec 0:3
Menu More Close Close

přát., Monday 1.2.2010
Trnava Trnava
0:3
(0:0)
LiberecLiberec
Liberec: I. poločas: Zich - Gebre Selassie, Polák, Dejmek, Vulin - Frejlach, Vácha, Liška - Papoušek, Kerić, Bosančić.

II. poločas: Zich - Vácha, Holeňák, Kelić, Janů - Dočkal, Gecov, Ćorić, Liška (60. Dostálek) - Smetana, Diviš.
Branky: 46. a 50. Dočkal, 61. Gecov.

Commentary

V prvním poločase se hrálo především před slovenskou brankou. Vyložené šance ale nepřicházely. Trnava byla nebezpečná zejméne rychlým přechodem do útoku. Naše obrana ale dokázala všechny ataky zlikvidovat ještě před vápnem. Největší šanci první půle měl Kerić, který po Liškově centru hlavičkoval nad branku.

Začátek druhého poločasu vyšel našemu týmu parádně. Nejdříve utekl po pravé straně Diviš. Balon odcentroval před banku, kde Smetana sklepl pro Dočkala. Jeho technická střela otevřela skóre - 0:1.

I druhý gól nesl Dočkalův podpis, a i tentokrát mu míč připravil Smetana. Téměř identická situace znamenala náš dvoubrankový náskok - 0:2.

Po hodině hry kopal Dočkal rohový kop. Na přední tyči jeden z našich hráčů balon přizvedl a na zadní tyči připravený Gecov sklepával do prázdné branky - 0:3.

Největší šanci soupeře zlikvidoval v pohodě chytající Zich v 83. minutě, když vyrazil střelu slovenského útočníka. Našemu týmu se podařilo poslat míč do sítě ještě jednou, branka ale nebyla pro ofsajd uznána.


General partner
Preciosa
Main partners
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Partners
Ferona Vinotéka U Devítků
Media partners
Hattrick rtm plus