FC Slovan Liberec | Report: Freiburg - Liberec 1:0
Menu More Close Close

přát., Friday 18.7.2008
Freiburg Freiburg
1:0
(0:0)
LiberecLiberec
Liberec: Hauzr - Dohnálek, Matula, Koštál (46. Vulin), Janů (46. Vlasko) - Dittrich, Gecov, Frejlach, Liška - Smetana (78. Nezmar), Brožík (78. Kerič).
Branka: 84. Vlasko (vl.)

Commentary

1. poločas se odehrával bez vážnějších šancí. Hrálo se především ve středu hřiště. Akce obou týmu končily obvykle před vápnem nepřesnou přihrávkou. Oba týmy hrozily zejména ze standardních situací. Freiburg měl největší šanci ve 28. minutě, kdy jeden z jeho hráčů trefil z přímého kopu tyč Hauzrovy branky. Největší šanci měl Frejlach, který z přímého kopu dával balón k tyči, ale brankář Freiburgu byl na místě včas. Poločas skončil tedy bez branek.

Ani druhá půle nenabídla příliš atraktivní fotbal. Freiburg byl ale aktivnější. Hrozil zejména ze standardních situací ale naše obrana je dokázala ubránit. Každopádně víc práce měl brankář Hauzr. Ve druhém poločase čelil několika technickým střelám, při kterých musel předvést své schopnosti. Branku jsme paradoxně inkasovali v 84. minutě, kdy nebezpečnou standardní situaci zahrával náš tým, ale po rychlém brejku soupeře si do vlastní branky srazil míč Vlasko. v 90. minutě se podařilo Keričovi vyrovnat, když před vápnem zblokoval výkop brankáře a balón uklidil do sítě. Rozhodčí ale z nevysvětlitelných důvodů branku neuznal.


General partner
Preciosa
Main partners
Pražská plynárenská ŽOS Trnava, a.s. T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Partners
Seco GROUP Fehrer
Media partners
Hattrick Český rozhlas Liberec