FC Slovan Liberec | Report: Ostrava - Liberec 0:4

LiberecLiberec
Liberec: Hauzr - Šinglár, Valachovič, Lukáš, Hamouz - Kisel, Hodúr (90. Pudil), Polák, Papoušek - Slepička (90. Zápotočný), Pospíšil (87. Došek)
Branky: 4. Valachovič, 70. Lukáš, 78. Slepička, 86. vlastní - Besta

Commentary

Naši hráči odvedli v Ostravě skvělou práci. Hned první rohový kop se nám nadmíru vydařil - Kisel centroval, Hodúr hlavičkoval do břevna a Valachovič balon dorazil do branky - 0:1. V zápětí jsme mohli překvapený Baník dorazit - Papoušek ani Slepička své šance ale nevyužili. Prvně jmenovaný trefil dokonce tyč. První velkou příležitost domácích měl Papadopulos - po centru Látala ale trefil jen břevno. Baník nás pak přehrával, naše obrana odolávala jen s vypětím všech sil - hra se uklidnila až ve 30. minutě, kdy jsme začali víc kontrolovat balon. Druhý poločas začal tlakem domácích - tento tlak byl ale bezzubý a postupem času přebírali iniciativu naši hráči. Po hodině hry se naše převaha stala drtivou - gól visel ve vzduchu. A přišel - v 70. minutě ho opět po rohu dal Petr Lukáš - 0:2. Veškeré naděje domácího týmu zmrazil Slepička - ten překonal v 78. minutě Rašku po třetí - 0:3. Debakl domácího týmu zakončil v 86. minutě vlastní brankou Besta - po ideálním centru Hodúra nedal brankáři šanci - 0:4.