FC Slovan Liberec | Report: Liberec - Ingolstadt 2:2
Menu More Close Close

přát., Wednesday 8.7.2009
Liberec Liberec
2:2
(0:1)
IngolstadtIngolstadt
Liberec: Hauzr (46. Uvarenko), Gebre Selassie (46. Kelić), Dejmek (46. Nezmar), Vulin, Čorič (46. Dort), Vácha (46. Gecov), Bošančič (57. Dočkal), Dostálek (46. Liška), Jirouš (46. Smetana), Diviš (46. Blažek).
Branky Liberce: 47. Blažek, 65. Vulin.

Commentary

Dnes byl k vidění velmi kvalitní a bojovný fotbal z obou stran. Z počátku měl více ze hry FC Ingolstadt, ale brzy se síly vyrovnaly a hra se přesunovala ze strany na stranu a ústila v hezké akce. Bezbrankový stav se hrál až do 41. minuty, když soupeř poprvé skóroval po dobré kombinaci na pravé straně hřiště a přesném zakončení k tyči. FC Ingolstadt se ujal vedení 1:0.

Do druhé půle celek Slovanu nastoupil aktivně a ve 47. minutě se parádní trefou z otočky a vzdálenosti 35 metrů trefil Blažek. Srovnal tak zaslouženě utkání na 1:1.

V 65. minutě Dočkal z rohového kopu našel Nezmara a ten provětral hlavou brankáře, který střelu vyrazil pouze na hlavu Vulina a ten již měl snadnou práci míč umístit do branky a zvýšit vedení Slovanu na 2:1.

O deset minut později byl již stav 2:2, když se nešťastně do vlastní branky trefil Gecov v těžké obranné situaci.

V 76. minutě zahrozil opět Nezmar hlavou po Dočkalově centru, ale zaznělo pouze břevno. Nezmar odehrál velmi kvalitní zápas na netradičním postu stopera.


General partner
Preciosa
Main partners
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Partners
Librax Lukor
Media partners
rtm plus Liberecká drbna